Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROJ FRIBERG (1920-2016): Fåglar på klippavsats, signerad RF 76, provtryck, litografi, ca 50x65 cm.
PROVENIENS
Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.
Något gulnad
836237
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här