ROY FRIBERG: Fåglar på klippavsat

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROJ FRIBERG (1920-2016): Fåglar på klippavsats, signerad RF 76, provtryck, litografi, ca 50x65 cm.

PROVENIENS

Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.

Kuntoraportti

Något gulnad

836237

Päivämäärä:

2020-12-19