ANN EDHOLM (född 1953): "Wake"

ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):
ANN EDHOLM (född 1953):

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ANN EDHOLM (född 1953): "Wake", signerad och daterad Ann Edholm -03, litografi, numrerad 47/150, bladmått ca 48x40 cm

PROVENIENS

Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.

Zustandsbeschreibung

836239

2020-12-19