Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ANN EDHOLM (född 1953): "Wake", signerad och daterad Ann Edholm -03, litografi, numrerad 47/150, bladmått ca 48x40 cm
PROVENIENS
Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.
Zustandsbeschreibung
836239
2020-12-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner