Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Geometrisk komposition, signerad Bertil Öhlund, färglitografi, provtryck daterad 1959, bildmått ca 34x 27 cm
Ej examinerad ur ram
836254
2020-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här