Bertil Öhlund

Bertil Öhlund
Bertil Öhlund
Bertil Öhlund
Bertil Öhlund

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Geometrisk komposition, signerad Bertil Öhlund, färglitografi, provtryck daterad 1959, bildmått ca 34x 27 cm

Ej examinerad ur ram

836254

2020-11-14