Stellan Mörner litografi

Stellan Mörner litografi
Stellan Mörner litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, färglitografi, signerad Mörner, numrerad 234/260, bildmått ca 51x35 cm

Ej examinerad ur ram

836255

2020-11-14