Lage Lindell, figurkomposition

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition med text, litografi, signerad Lage Lindell, numrerad 117/120, monterad på papp, bladstorlek ca 24x26 cm

Smärre slitage, oramad

836256

2020-11-14