Mikael Persbrandt färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): Figurscen, signerad Mikael Persbrandt, färglitografi, EA-upplaga, bildmått ca 55x40 cm

Obetydligt slitage, löst blad

836257

2020-11-14