Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Punkten, serigrafi, provtryck, signerad Lage Lindell, bladmått ca 78x54 cm
Smärre slitage, löst blad
836258
2020-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här