Lage Lindell, litografi "Punkten"

Lage Lindell, litografi
Lage Lindell, litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Punkten, serigrafi, provtryck, signerad Lage Lindell, bladmått ca 78x54 cm

Smärre slitage, löst blad

836258

2020-11-14