Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE HOVMAND-OLSEN, fåtölj modell "nr 300", formgiven 1950-talet, framställd hos A.R. Klingenberg, massiv ek, sits och rygg i rotting
Rotting med skador
Slitage, bruksspår
836261
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här