Fåtölj Arne Hovmand-Olsen

Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen
Fåtölj Arne Hovmand-Olsen

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNE HOVMAND-OLSEN, fåtölj modell "nr 300", formgiven 1950-talet, framställd hos A.R. Klingenberg, massiv ek, sits och rygg i rotting

Rotting med skador
Slitage, bruksspår

836261

2020-11-08