Bordslampor Italy 1900-tal

Bordslampor Italy 1900-tal
Bordslampor Italy 1900-tal
Bordslampor Italy 1900-tal
Bordslampor Italy 1900-tal
Bordslampor Italy 1900-tal
Bordslampor Italy 1900-tal
Bordslampor Italy 1900-tal
Bordslampor Italy 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, i form av obelisker,1900-talets andra hälft, marmor, märkta Italy, höjder ca 43 cm

Naggar

836270

2020-11-08