Handspegel tenn, Herman Bergman 1920-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSPEGEL, Herman Bergmans Konstgjuteri, tenn, 1920-tal, dekor av Alexander tämjer Bucephalos, signerad HR Herman Bergman fud, medföljande tofs, diameter 6 cm

836273

2020-12-19