Sidobord på hjultrissor

Sidobord på hjultrissor
Sidobord på hjultrissor
Sidobord på hjultrissor
Sidobord på hjultrissor
Sidobord på hjultrissor
Sidobord på hjultrissor
Sidobord på hjultrissor
Sidobord på hjultrissor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDOBORD med marmorskivor, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, valnöt, på hjul, profilerad marmorskiva, höjd 73, 50x35 cm

Lösa skivor, minfre nagg, fläckar

836274

2020-11-09