Gösta Adrian-Nilsson Tre små sjömännens äventyr
Valmis
2020-11-09
836282
| Korkein tarjous | 8 800 SEK |
| Arviointi | 9 000 SEK |
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965) (4): "De tre små sjömännens äventyr i Paris", stämpelsignerade GAN, numrerad 175/475, mapp med 4 verk i varje, giclée tryck på Hannemuhle 310 papper, ca 49,5x70 cm, intyg medföljer