Soffa dux

Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux
Soffa dux

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, DUX, mönstad textilklädsel, löstagbara plymåer, kulfötter, bredd ca 220, rygghöjd ca 75, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

836283

2020-11-11