Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄBOCKAR, 2 st, 1900-tal, höjbara, höjd ca 66, bredd 76 cm
Låssprint saknas, slitage, märken
836303
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här