Taklampa industridesign

Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign
Taklampa industridesign

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, industridesign, metall och plåt, höjd ca 60, diameter 46 cm

Skador, slitage

836304

2020-11-08