Fruktservis Gefle

Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle
Fruktservis Gefle

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

FRUKTSERVIS, Gefle, 7 dlr, 6 asietter samt fat, diam ca 20 / 40 cm

repor, 1 asiett med nagg

836309

2020-11-14