Fisktallrikar 12 st Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAVSBERG, fisktallrikar 12 st, dekor med sköldpadda, fisk samt kräfta, diam ca 17 cm

2 tallrikar med nagg, ställvis slitage på dekor

836324

2020-11-14