Arthur Percy servisdelar Gefle
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ARTHUR PERCY,servisdelar bestående av 12 tallrikar, 2 vaser samt litet fat, tallrikar diam ca 20 cm, vas höjd ca 7 cm, litet fat diam ca 7 cm,
slitage, krackeleringar, nagg på vasens fotring
836329
2020-11-14