Arthur Percy servisdelar Gefle

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARTHUR PERCY,servisdelar bestående av 12 tallrikar, 2 vaser samt litet fat, tallrikar diam ca 20 cm, vas höjd ca 7 cm, litet fat diam ca 7 cm,

slitage, krackeleringar, nagg på vasens fotring

836329

2020-11-14