Karmstol senbarock

Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, svartmålad med förgyllning, , läderklädd stoppad sits, pärlspikning i mässing, sitthöjd ca 45 cm

Senare klädsel och bemålning, färgskav

836352

2020-11-10