Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

TAKLAMPA, kupa i etsat glas, troligen Orrefors, 1930/40-tal, kupa höjd ca 35 cm, diam ca 30 cm

lampupphängning med ytslitage, kupa med repor och naggar vid öppningar, ej funktionstestad

836355

2020-11-14