Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
TAKLAMPA, kupa i etsat glas, troligen Orrefors, 1930/40-tal, kupa höjd ca 35 cm, diam ca 30 cm
lampupphängning med ytslitage, kupa med repor och naggar vid öppningar, ej funktionstestad
836355
2020-11-14