Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): (2) Exotiska blommor, signerade och daterade K A Pehrson -73, 4/285, färglitografi, bildmått ca 20,5x29 cm
836356
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här