Karl-Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): (2) Exotiska blommor, signerade och daterade K A Pehrson -73, 4/285, färglitografi, bildmått ca 20,5x29 cm

836356

2020-11-10