Bo Notini taklampa Glössner

Bo Notini taklampa Glössner
Bo Notini taklampa Glössner
Bo Notini taklampa Glössner
Bo Notini taklampa Glössner
Bo Notini taklampa Glössner
Bo Notini taklampa Glössner

Klubbat för:

2 400 SEK

800 SEK

BO NOTINI, taklampa, Glössner, kupa i tonat glas med etsad dekor av fåglar och hav, stång av mässing, fyra ljuspunkter, höjd ca 45 cm, diam ca 30 cm

1 skärm saknas, mindre naggar, ej funktionstestad, repor på stomme

836373

2020-11-14