Bo Notini taklampa Glössner
Klubbat för:
2 400 SEK
800 SEK
BO NOTINI, taklampa, Glössner, kupa i tonat glas med etsad dekor av fåglar och hav, stång av mässing, fyra ljuspunkter, höjd ca 45 cm, diam ca 30 cm
1 skärm saknas, mindre naggar, ej funktionstestad, repor på stomme
836373
2020-11-14