Oidentifierad konstnär
Valmis
2020-11-29
836379
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Slagfält, olja på duk, signerad F. Haiher (?), ca 45x66 cm
Repor, mindre hål, fläckar