Tumlare silver

Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUMLARE, 2 st, silver, varav en på fotring, graverad dekor, stämplade Alexander Prytz, Strängnäs 1795 resp Carl Fredrik Harling, Mariestad 1794, höjd 3-3,5 cm

Bucklor och slitage

836389

2020-11-09