K G Nilson litografi

K G Nilson litografi
K G Nilson litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Trafik", signerad och daterad 20003 samt numrerad 56/125, ca 34x49 cm

836393

2020-11-11