Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
HELENE BILLGREN (född 1952): Figurkomposition, signerad Helene Billgren, signerad samt numrerads 52/100, , litografi, bladmått ca 49x32 cm
836395
2020-11-11