Karin Mamma Andersson litografi

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962): "Roliga timmen", signerad Karin Mamma Andersson, numrerad 70/130, färglitografi, bladmått 41x55 cm

836397

2020-11-11