Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERBARIUM, 5 st, insamlade växter, torkade, 1900-tal,lösa blad i omslag
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej genomgångna
836402
2020-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här