Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, ca 1930-tal, art deco, kvinnofigur, patinerad brons, matterat glas med dekor av stjärnor, höjd ca 32 cm

Glas med nagg

836413

2020-11-08