Ema Toll akvarell

Ema Toll akvarell
Ema Toll akvarell
Ema Toll akvarell
Ema Toll akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917) (4) Motiv med roddbåt, signerad samt otydligt daterad, akvarell, FANNY HJELM (1858-1944) Skymnngslandskap, signerad, olja på pannå, BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Motiv från Sydfrankrike, den ena signerad, största tavlan ca 20,5x29 cm

Omfattande krackelyr på Hjelm,

836415

2020-11-11