Tage Törsning oljemålning

Tage Törsning oljemålning
Tage Törsning oljemålning
Tage Törsning oljemålning
Tage Törsning oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012): "En diktare", olja på duk, signerad, 43 x 36 cm.

Krackelyr.

836431

2020-11-21