Trästege 1900-talets början

Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början
Trästege 1900-talets början

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEGE, 1900-talets början, utfällbar, trä, höjd ca 140 cm

Slitage, märken

836442

2020-11-16