K-G Nilson serigrafi
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
K-G NILSON (född 1942): serigrafi, numrerad 120/160, signerad och daterad K.G Nilson 1977, tryckmått ca 92,5x53 cm
Ej examinerad ur ram, slitage och märken på ram, 1 färgfläck under glaset delvis på bladet
836445
2020-11-11