K-G Nilson serigrafi

K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): serigrafi, numrerad 120/160, signerad och daterad K.G Nilson 1977, tryckmått ca 92,5x53 cm

Ej examinerad ur ram, slitage och märken på ram, 1 färgfläck under glaset delvis på bladet

836445

2020-11-11