Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, trasmatta, 1930/40-tal, ca 252x178 cm

Smärre slitage, fläckar

836447

2020-11-08