Birger Jonasson oljemålning

Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER JONASSON (född 1938): "Samtal vid bord", olja på duk, signerad och daterad 85, 86, 111 x 85 cm.

Framstår i gott skick.

836448

2020-11-14