Göran Johansson oljemålning

Göran Johansson oljemålning
Göran Johansson oljemålning
Göran Johansson oljemålning
Göran Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN JOHANSSON (född 1950): Blommor, olja på duk, signerad GJ, á tergo daterad 94, 116 x 90 cm.

Enstaka färgbortfall.

836450

2020-11-16