Hans-Göran Cramby oljemålning

Hans-Göran Cramby oljemålning
Hans-Göran Cramby oljemålning
Hans-Göran Cramby oljemålning
Hans-Göran Cramby oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-GÖRAN CRAMBY (Sverige, född 1949): Skog i vinterskrud, olja på duk, signerade HGC, 121 x 90 cm.

Framstår i gott skick.

836452

2020-11-16