Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAJ ARNELL (1919-2005): "Adagio", olja på duk, signerad MA, á tergo daterad -67, 50 x 61 cm.
Små nålhål i hörnen.
836453
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här