Maj Arnell oljemålning

Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Adagio", olja på duk, signerad MA, á tergo daterad -67, 50 x 61 cm.

Små nålhål i hörnen.

836453

2020-11-20