Maj Arnell "Tidig morgon II"

Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Tidig Morgon II", olja på duk, signerad MA, á tergo daterad 70, 60 x 71 cm.

Smärre krackelyr.

836455

2020-11-21