Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, gavlar i gjutjärn, träribbor, senare bemålad, längd ca 180, sitthöjd 45 cm

Slitage, färgbortfall

836456

2020-11-16