MAJ ARNELL (1919-2005): landskap, oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Stilla morgon", olja på duk, signerad MA, á tergo daterad -78, 57 x 80 cm.

Framstår i gott skick.

836460

2020-11-20