Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012): komposition, olja på duk, signerad, 47 x 56 cm.

Framstår i gott skick.

836482

2020-11-20