Månbord 1800-tal

Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1800-talets senare del, 2-delat, svarvade ben, bemålat trä, höjd ca 72, diameter 125 cm

Bruksslitage, senare bemålat

836495

2020-11-08