Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÅNBORD, 1800-talets senare del, 2-delat, svarvade ben, bemålat trä, höjd ca 72, diameter 125 cm
Bruksslitage, senare bemålat
836495
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här